טכנולוגיה BEST TECHNOLOGY

מהפכה טכנולוגית, שיזמה Best Carton בשנת 2010 שמה אותנו בקו הראשון של חברות האריזה בעולם. הטכנולוגיות החדשות במפעל מאפשרות לך לחסוך באופן משמעותי בעלות הנייר לאריזה, בעלות המשלוחים ובניהול מלאי בשיטת Just in Time .

קיבלת הזמנה בהיקף רחב או הזמנה דחופה ? אנחנו כאן Just in Time. ב Best Carton פועל המקרגל הרחב (2.80 מטר) והאיכותי ביותר בארץ, מחברת BHS הגרמנית, בעל כושר יצור של כ- 120 אלף טון בשנה (750 מ"ר לדקה). את המקרגל משלימה רצפת ייצור ובה 8 קווי ייצור המבטיחים את יכולתך לארוז מוצרים בכל גודל, בדרך המתקדמת ביותר. כושר הייצור שהושג עם הטמעת קווי הייצור המתקדמים בשנת 2010, מאפשר לך לנהל הזמנות בסדרי גודל גדולים בתוך
24-72 שעות ולחסוך עלויות של החזקת מלאי.

8 מכונות עיבוד - 3 קיסים 3 דיקטרים רוטטיבים ובובסט. 

בשנת 2010 נרכשו 3 מכונות חדשות מכונה של חברת Goepfert הגרמנית - דיקטר רוטטיבי ושתי מכונות של חברת Emba השוודית - קייס מייקר.

חדר בקרה שקוף במפעל

מיכשור במפעל

בשנת 2010, עלתה יכולת הייצור במפעל בכ- 50%, בשל קליטת שתי מכונות שוודיות מתקדמות מסוג EMBA ומכונה גרמנית מסוג GOPFERT המייצרת מגשים .

מוצר משופר בפחות נייר!

הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות ייצור אריזות חזקות יותר בפני קריסה (B.C.T), תוך שימוש בפחות נייר. כך, באפשרותך לחסוך בעלויות הייצור וההובלה, ולפגוש את לקוחותיך עם מוצרים שנארזו תוך שמירה על משאבי כדור הארץ.

מעצבים מחדש את חוויית הלקוח שלך

הדבר הראשון המושך את עיני לקוחותיך- בין אם הם חקלאים, עובדי רשת שיווק או צרכנים סופיים- הוא האריזה. כדי להציג את המוצרים בסביבה אסתטית, השקיעה Best Carton ביכולות עיצוב, הדפסה וחיתוך ברמה הגבוהה ביותר שיהפכו כל מותג לאטרקטיבי יותר עבור הלקוח.

מייצרים איכות בכל רגע

כדי לאפשר לך את המוצרים הטובים ביותר אנו מפעילים מעבדת בדיקות מתקדמת, הבוחנת את איכות המוצרים לאורך כל שלבי הייצור. המפעל עומד בתקן האיכות הבינלאומי ISO 9001:2008 המאפשר לנו לספק לך פעם אחר פעם מוצר איכותי ואמין.

חלון ההצצה של לקוחותינו

באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת לקוחותינו יכולים לנהל ולהתנהל טוב יותר- כל לקוח יכול לקבל סיסמא ולגלוש למערכת ההזמנות שלו ולקבל בכל רגע נתון מידע בזמן אמת על מצב ההזמנה, המלאי, תהליך הייצור ומועד המשלוח.