שרותי החברה BEST TEAM

הסיבה האמיתית להצלחתנו כחברה היא צוות העובדים המקצועי, האמין והוותיק שאנו מטפחים. Best Carton ידועה בקרב לקוחותיה במקצועיות, במסירות ובגמישות. צוות העובדים והמנהלים שצמחו בחברה, שומרים על המוניטין הטוב שלה באיכות ובשירות, ועל כך אפשר לבנות.

לא בכל יום פוגשים חברה בה כל דרג ניהול הביניים צמח "מלמטה". ב- Best Carton מתייחסים לכל עובד כאל נכס, ולכל הזמנה כאל ההזמנה החשובה ביותר. באווירת הצוות החמה והאכפתית, הידע ותשומת הלב הם חלק מחיי העבודה- והם המפתח שלנו להגיש לך את השירות הטוב ביותר.

ניהול הזמנה אישי.

עולם השיווק הדינאמי מאתגר אותנו. כדי לספק פתרונות יצירתיים לאתגריך, פיתחנו גמישות ותרבות ניהול המאפשרות לך- בכל היקף הזמנה- ליהנות מליווי ומעקב אישי של מנהל ההזמנות ומתקשורת ישירה מולו בכדי לבצע שינוים בלוחות זמנים באריזה ובמשלוחים ולענות לכל צרכיך.
מערכת ממוחשבת, המאפשרת לכל דרגי הניהול בחברה להתחבר להזמנה שלך מכל מקום ולקבל תמונה מלאה על מצב ההזמנה שלך, עוזרת לנו להיענות לצרכיך בזמן אמת, ובמקרי חירום- גם סביב השעון. המערכת מאפשרת גם לך לעקוב אחר ההזמנה שלך.

חברה מתקדמת, מבוססת על עובדים מוכשרים

כחברה מתקדמת, המייבאת טכנולוגיות אריזה חדשניות, אנו מכשירים את עובדינו ללא הרף. עובדי החברה נמצאים בחזית הידע בעולם הפיתוח והייצור. העובדים עוברים הדרכות והשתלמויות בחו"ל, בהן הם לומדים להפעיל את המכונות המתקדמות ולשפר עוד יותר את איכות העבודה.